OFERTA WSPÓŁPRACY

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom przedsiębiorców mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę naszej firmy, by ułatwić spełnianie smakowych i jakościowych marzeń konsumentów.

Firma TOMIK działa od 1994 r., obecnie zaopatruje w owoce, warzywa i cytrusy ponad 800 punktów detalicznych, jak również szkoły, przedszkola, restauracje czy hotele.

Adres hurtowni w Lublinie: ul.Łęczyńska (wjazd między Migrolem a Eurocash). Tel. 81 441 36 26, 81-446-58-80

Adres  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia można składać w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 8-22

Sobota: 8-12

Niedziela: 16-22

Nasze doświadczenie sprawia, iż liczba naszych współpracowników systematycznie wzrasta, a tym samym rośnie liczba klientów nabywających oferowane przez nas produkty.

Proponowane przez nas ceny są zgodne z cenami hurtowymi na rynku, a jakość jest zawsze najlepsza.

Termin płatności wynosi 7 dni, a formę płatności (przelew, gotówka) zostawiamy do Państwa wyboru. Owoce, warzywa i cytrusy dowozimy codziennie w  godzinach  6-10 rano.

Biorąc pod uwagę rosnącą na rynku konkurencję, wychodzimy do Państwa z propozycją współpracy, dbając o jak najwyższą jakość usług i zadowolenie konsumenta.

Pragniemy Państwu dostarczyć jak najlepsze produkty, aby Państwa klienci cieszyli się pysznym smakiem i najwyższą jakością naszych towarów aby za każdym razem, bez chwili wahania szli po zakupy właśnie do Państwa punktu.

Z poważaniem

Tomasz Duda